Województwo Podlaskie

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego

Aktywnie

Kajaki

Kajaki

Lubisz wodę? Chcesz się zmęczyć? I do tego fascynuje Ciebie otaczający świat przyrody? Kajak połączy wszystkie wymienione potrzeby. Proponujemy spływ kajakowy rzeką Supraśl. W dużej części będziesz płynąć szeroką, otwartą doliną. Możesz liczyć na urozmaicenia w postaci spiętrzeń wody, niskich drewnianych mostków lub powalonych drzew. Z poziomu tafli wody zobaczysz zarówno bogactwo roślin i zwierząt, jak i przepiękne dziedzictwo kulturowe. Tylko od Ciebie zależy na jak długą trasę się zdecydujesz.

Czytaj więcej...

Biegi

Biegi

A to kolejna propozycja dla żądnych podniesienia sobie tętna. Biegi w Puszczy Knyszyńskiej to nie tylko poprawa zdrowia poprzez polepszenie kondycji fizycznej. W tym miejscu korzystnie wpłynie na Ciebie powietrze wzbogacone o naturalne substancje eteryczne.

Nacieszysz ciało, a otaczająca przyroda pozwoli uspokoić myśli i z pewnością odpoczniesz psychicznie. Hitem numer jeden są biegi przełajowe ULTRAśledź. Musisz tu być!

Czytaj więcej...

Rower wyczynowy

Rower wyczynowy

Coś co zainteresuje wyczynowych rowerzystów! Puszcza Knyszyńska to ogromne bogactwo ukształtowania powierzchni. Ten leśny obszar kryje w sobie mnogość form rzeźby terenu – od rozległych dolin rzecznych, aż po okazałe wzniesienia. Pewnie się nie spodziewasz, ale deniwelacje w niektórych miejscach sięgają 80 metrów! To wręcz idealne miejsce dla chcących podnieść sobie adrenalinę. Szczególnie, że jest wyznaczona trasa rowerowa MTB.

Czytaj więcej...